Legyen tánc! Összesített programok | Diáknap 2015

A jelöltek készen állnak. És ti?! Rengeteg program vár titeket az elkövetkező két napban! Mi is döntöttünk: diáknapra fel!

A jelöltek bemutatkozásához kattints az alábbi képekre!

erik360x360
Erik és a 11.A Hawaii hangulata!

boti360x360
Boti és a 11.B megmutatja, mi is a “Királyság”!

tomi360x360
Tomi és a 10.D Donjai és Donnái csinosak, sármosak, és elektro-swing szól náluk!

gergő360x360 (2)
Gergő és a 10.E-s tEttEstársai készülnek valamire!

Összesített diáknapi programok

tánc

Március 30. HÉTFŐ

időpont program helyszín
16-16:30 tanár-diák kosármeccs tornaterem
kb.16:30-17:00 tanár-diák focimeccs udvar
17:30-18:30 Osztályok közötti vetélkedő tornaterem

 

Március 31. KEDD (!! Változás: esőprogram !!)

Helyszín: Tornaterem

időpont program osztály
kb.9-9:45 filmek mind
10:00-10.10 Akrobatikus pom-pom 11.A
10:15-10:35 Gentlemen koncert 10.E
10:40-11:00 Karate bemutató 11.A
11:00-11:40 Hősök koncert 11.B
11.40-12:10 Bűvész 10.E
12:30-13:00 RémEx koncert 10.D
13:00-13:20 Erika C Dance School táncbemutató 11.A
13:20-13:30 Garancz Géza énekel 11.A
13:30-14:00 Our trip 10.E
kb. 14:00/14:30 Eredményhirdetés mind

Helyszín: UDVAR

időpont program osztály Megjegyzés
8-kb. 9 Köszöntés, bevonulás, bemutatkozás A, B, D, E
9:00-kb.12:00 Főzés 10.D ebédlő melletti füves terület
9:00-12:00 Büfé 10.E ebédlő melletti füves terület; rossz idő esetén könyvtár előtti folyosó.
9:00-12:00 Főzés 11.A ebédlő melletti füves terület
9:00-12:00 Főzés 11.B ebédlő melletti füves terület
10:00-10:30 3 pontos dobó verseny 11.A kis kosárpálya
10:30-12:00 Mentőbemutató 10.E kis kosárpálya
13:00-14:00 Hawaii hétpróba/ügyességi 11.A dohánygyári tornaterem

Helyszín: 126-os terem (ÚJ!)

Időpont program osztály
10:15-10:35 Taekwondo bemutató 10.E
10:35-11:00 Budavári Ágnes tanárnő előadása 11.B
11:00-11:30 Erős ember program 10.D
12:00-12:30 Éden Bence testépítő 11.B
13:00-13:20 Hastánc bemutató 11.A

Helyszín: egyéb tantermek

Időpont program helyszín osztály
10:00-14:00 Ruhatár 032 DÖK
8:00-14:00 Büfé 011 11.A
8:00-14:00 Büfé/DJ 031 11.B
8:00-14:00 Büfé 127 10.D
8:00-14:00 Büfé 111 10.E
8:00-13:30 Casino-királyi játszmák 018 11.B
8:00-13:30 Henna és karikatúra 125 11.B
10:00-11:00 Fotó és henna 101 11.A
10:00-12:00 Állatsimogató 024 11.B
10:00-13:00 Szavazás 128 DÖK
10:00-13:30 Info. játékok 202, 203 A, B
10:00-13:30 Filmszoba 229 A, B, D
10:00-13:30 League of Legends (infójátékok) 205 10.E
10:00-13:30 Szépségszalon 225 10.D
10:00-13:30 Relax szoba 102 10.D
10:00-13:30 Mulatós szoba 123 10.D
10:00-13:30 Relax szoba és jósda (királyi lakosztály) 217 11.B
10:00-13:30 A borzongás szobája 214 11.B
10:00-13:30 Virtuális kocsma 104 11.A
10:30-12:30 1 perc és nyersz 212 11.A
10:30-11:00,
11:30-12:00,
12:30-13:00
Kémiai show kémiai labor 11.A
11:00-13:00 Karaoke szoba 226 11.A
10:00-13:30 Disco szoba 227 11.A
10:00-12:00 Semmiből valamit – játékterem 105
10:00-13:30 Pókerszoba 103 10.E

 

dance2…Hajrá srácok!!

Please follow and like us:

Comments

comments