Indul a mandula…

Akinek tavaly tetszett, az már várva várta a farkasfogas plakátot. Idén új a színe, s más napra került a Republik. Ismét fel kell készülni a nehéz felkelésekre, mert újra iskolánk udvarán dübörög a rock’n’roll: most már hivatalosan is megjelent az eFeN2012 programja!

Reggel még a kicsiktől hangos minden, de közben sátortenger nő ki az udvaron, s késő délután hallani lehet a lábdobok hangpróbáját… Esete pedig már felpendülnek a húrok, s kígyózik iskolánk felé a főként főiskolásokból álló tömeg. Az Egri Főiskolás és Egyetemi Napok, azaz az eFeN főhadiszállása idén is a Gyakorlóiskola.

eFeN - 1. nap

eFeN - 2. nap

eFeN - 3. nap

eFeN - 4. nap[A nagyításhoz kattints a plakátokra!]

További részleteket az eFeN hivatalos oldalán találsz!

Please follow and like us:

Comments

comments